Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Презентація часопису «Нескорений Донбас»

Дата статьи: 2019-02-28

     28 лютого 2019 року в Покровський Історичний музей відбулася презентація 1-го числа нового часопису "Нескорений Донбас. Що ми знаємо про Донбас?", який підготувало до видання Донецьке товариство імені Олекси Тихого .
     Представники 
Індустріальний інститут ДонНТУ взяли участь у цьому заході як слухачі, а також як один з авторів кандидат історичних наук, доцент Larisa Moiseenko, яка розповіла про проблеми реалізації свободи совісті та свободи релігій на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. 
     Альманах презентували також: краєзнавець, член НСКУ, засновник і голова правління ГО "Товариство Олекси Тихого", редактор і автор альманаху Євген Шаповалов, який розповів присутнім про нелегкий шлях Олекси Тихого та про його "адвоката" В. Медведчука, а також голова ГО "Бахмат", один з редакторів часопису Volodymyr Berezin, які приїхали до нас із Дружківки. 
Анатолій Тищенко, який з 1995 року займається журналістикою, презентував дві свої роботи в цьому часописі. Одна з них присвячена нашому талановитому земляку, письменнику, незаслужено забутому Саві Божку. У другій статті йдеться про подвиг мирноградця, добровольця новітньої російсько-української війни за незалежність України, бійця Полк Дніпро-1 Олексія Чернишова, який у 2014р. героїчно загинув у бою, прикриваючи побратимів, які попали у засідку, неподалік від Невельського.
     Величезну вдячність за його мужність і громадянську позицію хочу висловити Народному Герою України Анатолію Даниловичу Водолазькому 
Анатолий Водолазский, який в ті страшні дні 2014 року, коли Дружківка опинилася під російською окупацією та владою її колаборантів, вийшов на площу з Державним прапором України, пройшов через катівні "ДНР", але чудом вижив. Доки є такі люди, доти житиме Україна.
     Часопис, що був сьогодні презентований в Покровську, є надзвичайно важливим для виховання молоді, яка була учасником дискусії від Надія Ліцей, бо в ньому не тільки відкриваються сторінки історичної спадщини української Донеччини, але також досліджуються й актуальні проблеми сьогодення.
    Дякуємо авторам за те, що своєю працею щодня засвідчуєте: Донеччина - це Україна!Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook