Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

День вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата статьи: 2019-02-21
     21 лютого в рамках вшанування Героїв Небесної сотні в науково-технічній бібліотеці ДоНТУ за ініціативи Індустріальний інститут ДонНТУ відбулася зустріч студентів і співробітників інституту та університету з учасниками Майдану, захисниками України, що з перших місяців 2014 року стали на захист територіальної цілісності нашої держави, зокрема, в Покровську. Події майже п'ятирічної давнини пригадували наші гості кандидат історичних наук, викладач Дніпровського національного ун-ту ім. Олеся Гончара, учасник бойових дій Репан Олег та культуролог Ірина Рева, автор книжки "Місія третього покоління". Презентація цієї книжки викликала жваве обговорення серед присутніх.
     У зустрічі також взяв участь гість зі США, представник української діаспори, учасник Майдану, волонтер та фундатор декількох громадських ініціатив Володимир Залізний. Він запросив учасників зустрічі на захід із вшанування пам'яті полеглих захисників України, який відбуватиметься в м. Родинському та м. Покровську 23.02.2019 року (детальніше на його сторінці в ФБ).
     Продовження зустрічі та презентації книги відбулося зі старими друзями-військовослужбовцями, волонтерами, родичами загиблих воїнів, а саме, Янина Чирва, дружиною нашого колишнього студента, який героїчно загинув у бою з російським окупантом на День Державного Прапора України у 2018 Андрія Чирви.
     Індустріальний інститут ДонНТУ і Науково-технічна бібліотека ДонНТУ отримали у подарунок від наших гостей з Дніпра книжки, календарі та настільну гру, які ми будемо використовувати в освітньому і науковому процесах. Дякуємо за цікаві знайомства і змістовну зустріч. Сподіваємося на подальшу співпрацю.
     До Дня вшанування пам'яті Небесної сотні в Індустріальний інститут ДонНТУ за співорганізації з Донецький національний технічний університет відбувся перегляд документального фільму "Небесна сотня. Зима, що нас змінила" з подальшим обговоренням. Почути думки учасників подій п'ятирічної давнини та самим висловити свою позицію зібралися студенти, викладачі, військовослужбовці ЗСУ, представники національної поліції, учасники добровольчих формувань, волонтери, місцеві активісти та школярі Покровська. Погляди учасників дискусії відрізнялися, але незмінною для всіх нас має залишатися єдина цінність - наша українська держава, формування української ідентичності, розбудова сильної, вільної і заможної України. За це віддали своє життя Герої Небесної сотні. Не маємо права зрадити їхню світлу пам'ять!
Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook