Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Зустріч представників групи ДТЕК зі студентами

Дата статьи: 2018-11-14
14 листопада 2018 року в Індустріальному інституті відбулася зустріч представників групи ДТЕК зі студентами ІІ ДонНТУ з питань працевлаштування та взаємодії.
      Зокрема, перед студентами виступили представники групи ДТЕК ШУ «Білоозерське».ДТЕК - стратегічний холдинг, що розвиває бізнес в енергетичній галузі. На підприємствах компанії працюють 73 тис. осіб. Генеральний директор ДТЕК - Максим Тимченко.
      Підприємства ДТЕК ведуть видобуток вугілля і природного газу, виробляють електроенергію на станціях теплової та відновлюваної енергетики, постачають тепло і електроенергію кінцевим споживачам і надають енергосервісні послуги.
      Після перегляду ознайомчого відеоролику про діяльність компаній, доповідачі детально зупинилися на розгляді програми співробітництва зі студентами, на його сутності, особливостях і етапах. Було згадано про підтримку молоді з боку підприємства під час дипломування, про специфіку стипендіального забезпечення та особливості подальшого працевлаштування
      Представники групи ДТЕК закликали молодь навчатися, розвиватися, також розповіли, що навіть розпочитаючи свій шлях з простої робочої спеціальності можна дорости і до керуючих посад, потрібне тільки бажання, наполегливість та цілеспрямованість. Бо підійматися на вершину завжди важче ніж котитися вниз, чи просто стояти осторонь.
      Також слухачі дізналися про можливості кар΄єрного росту, програми для розвитку та заохочення молодих, енергійних, креативних спеціалістів до компанії ДТЕК. Програма «Покоління», - щорічно, після відбіркових процедур, студенти останнього курсу навчання зараховуються до Групи ДТЕК для подальшого виробничого навчання та працевлаштування на підприємства ДТЕК.
      Щорічно ДТЕК набирає студентів 4-5 курсів профільних спеціальностей для навчання в спеціалізованих «Групах ДТЕК». Розроблено додаткова програма навчання на виробничих майданчиках компанії без відриву від навчання, а також в Академії ДТЕК.
      Кожного року студентам «Групи ДТЕК» надаються місця практики на виробництвах Компанії. Виробниче навчання та практика проводиться в супроводі наставника.
Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook