Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Зустріч з губернатором

Дата статьи: 2018-11-21

21 листопада 2018 року відбулась зустріч студентів нашого міста з головою Донецької обласної військово-цивільної державної адміністрації Олександром Івановичем Куць та міським головою м. Покровськ - Русланом Валерійовичем Требушкіним.

Проходила зустріч за круглим столом та приурочена до свята Дня гідності і свободи, студенти могли задати будь-які запитання що стосуються розвитку освіти та науки в області та зокрема в нашого регіоні.

Зокрема були розглянуті такі запитання як міграція молоді за кордон, створення наукових центрів, підтримка університетів-переселенців, продовження співпраці між студентами та школярами щодо технічних процесів, заходи які потрібні для формування свідомого громадянина, які умови необхідно створити, щоб обдарована молодь залишалася працювати в Україні.

Наприкінці заходу Олександром Івановичем науково-технічній бібліотеці Дон НТУ був подарований примірник книги «Небесна сотня». Олександр Іванович та Руслан Валерійович зауважили, що завжди раді будь-яким ініціативам та креативним ідеям з боку студентства і будуть раді їх вислухати і підтримати.

Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook