Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Зустріч з ректором

Дата статьи: 2018-11-14
Чотирнадцятого листопада, напередодні Міжнародного дня студента, в Донецькому національному технічному університеті пройшов традиційний захід – зустріч ректора зі студентами.

Очільник вишу та активна молодь мали змогу поспілкуватися у неформальній атмосфері за чашкою гарячої кави зі смаколиками, задати запитання й отримати на них відповіді, одним словом, підійняти теми та проблеми, які хвилюють і потребують вирішення.

Тож, після вступних слів начальника підрозділу з організації виховної роботи студентів Галини Лисенко і ректора Ярослава Ляшка й розпочалася основна частина зустрічі.

Молодь, до якої увійшли представники всіх факультетів ДонНТУ та Індустріального інституту, члени ради студентського самоврядування, громадські активісти та студенти, які досягли успіхів у навчанні, розпочали бесіду серією запитань, що так чи інакше стосувалися освітнього процесу.

Так, студенти цікавилися питаннями академічної доброчесності, проведенням у виші предметних олімпіад, розвитком міжнародного співробітництва ДонНТУ, можливостями вивчення іноземних мов як на заняттях, так і на курсах, особливостями вступу до магістратури, проходженням виробничої практики тощо.

Не обійшлося і без обговорення житлово-побутових питань: умов проживання в гуртожитку, організації харчування студентів, ремонту приміщень, відкриття в університеті гардеробної та додаткових зон вільного Wi-Fi й багатьох інших.

Також пролунало багато запитань, пов’язаних із дозвіллям молоді, наприклад, про облаштування простору для кінопоказів на території внутрішнього двору вишу, організацію роботи спортивних секцій, пошук місць для проведення репетицій і т.д..

Серед іншого, студенти цікавилися можливостями збільшення кількості корпусів ДонНТУ, відкриттям на базі університету військової кафедри, а також оновленням матеріально-технічної бази ДонНТУ. Окрім того, просили прояснити ситуацію з переїздом інституту до м. Бахмут.

Загалом, зустріч тривала більше двох годин, і протягом цього часу запитання лунали один за одним, а ректор не втомлювався коментувати їх.

Наостанок Ярослав Олександрович закликав студентів не боятися звертатися до адміністрації університету щодо тих інших питань, зі свого боку пообіцявши надавати молоді всіляку допомогу та підтримку.

Катерина Щербакова
Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook