Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Міжнародний день кави у Покровську

Дата статьи: 2018-10-01

Міжнародний день кави — свято поціновувачів кави у всьому світі. Вперше відзначається 1 жовтня 2015 року за погодженням з Міжнародною організацією з кави та розпочнеться у Мілані. У цей день багато компаній пропонують чашку кави безкоштовно або зі знижкою.

Кава дійсно вважається культовим напоєм, який споживають у всіх країнах світу. Її терпкий, гіркуватий і ароматний смак завойовує прихильність найвимогливіших гурманів. Із неї починається ранок практично кожної людини. За чашечкою кави зустрічаються подруги, щоб обговорити свої справи, партнери з бізнесу вирішують ділові питання, а закохані бесідують між собою, насолоджуючись почуттями.

1 жовтня 2018 року студенти Індустріального інституту в супроводі бібліотекаря 1-ї категорії науково-технічної бібліотеки ДонНТУ Фролової Наталії Миколаївни відвідали Покровський історичний музей та разом з його співробітниками долучилися до святкування Міжнародного дня кави.

Гостям заходу було запропоновано спробувати кави з раритетного сервізу 1970-го року. Також була організована виставка творчих робіт з кави під назвою «Кавова фантазія»: картини намальовані кавою, виготовлені різноманітні ігращки, тканину для виготовлення яких було пропитано кавою. Важко було не звернути увагу на кавові дерева, які виглядали справжньою перлиною виставки. Студенти ознайомились зі старовинним посудом для виготовлення кави, цікаво провели час, спробували смачну каву, отримали купу позитивних емоцій та приємних вражень.

Про ідею виставки, про представлені роботи, та про історію кави розповіла молодший науковий співробітник Покровського історичного музею Фоменко Оксана Олексіївна.

Дуже дякуємо директору Покровського історичного музею Рожковій Ангеліні Вікторівні за запрошення, та всім співробітникам музею за гостинність і за можливість відвідати цікавий захід.

За статистичними даними, щороку в світі випивають більше 500 більйонів чашок цього напою. Фактично кава посідає друге місце після нафти за кількістю придбаного товару. Таким чином, можна сміливо заявити, що це найпоширеніший та найулюбленіший напій (не враховуючи води), відмовитися від якого досить складно. Тому не відмовляйте собі в задоволенні посмакувати улюблений напій.

Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook