Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Брейн-ринг "Професії 21-го століття"

Дата статьи: 2018-10-02

Брейн-ринг – це крок до згуртованості інтелектуальної молоді, спонукання до особистісного росту. Ми хочемо навчити молодь раціонально та з користю використовувати їхній вільний час, показати, що, аби досягнути успіху, варто докласти зусиль. Ми знайшли підтримку для реалізації цього інтелектуального проекту серед керівництва шкіл нашого міста. Щиро дякую усім, хто не залишається осторонь наших починань.

2 жовтня 2018 року в Індустріальному інституті м. Покровськ відбувся брейн-ринг серед школярів нашого міста, та студентів 1-го курсу.

За звання найрозумніших змагались п’ять команд. Перед грою кожна команда пройшла жеребкування, в якому отримала свій колір. Гра була присвячена темі: професії 21-го століття. Ця тема вкрай важлива для майбутніх випускників шкіл, адже вони стоять на роздоріжжі вибору майбутньої професії.

Судили гравців журі у складі: Шпомер Світлана Миколаївна – психолог НВК№1, Фісай Ірина Омелянівна – вчитель зарубіжної літератури ЗОШ№1, Моісєєнко Лариса Миколаївна – т.в.о.декана факультету технології і організації виробництва, Придатько Ігор Владиславович – заступник т.в.о. декана факультету технології і організації виробництва, Самофалова Тетяна Володимирівна – Голова профспілкової організації, Шутова Ірина Олексіївна – Голова Ради студентського самоуправління.

З вітальним словом виступила директор Індустріального інституту – Лисенко Світлана Миколаївна.

Гра відбулася в чотири етапи. Після кожного етапу одна команда, яка набрала найменшу кількість балів вибувала.

1-й тур мав назву «Вгадай професію», командам необхідно було відповісти на п’ять запитань, які виводились на екран, на відповідь давалось 30 секунд.

Правила 2-го туру залишались незмінні команди також мали відповісти на п’ять запитань стосовно назви певних професій.

3-й тур мав назву «Крокодил», кожна команда повинна була обрати людину, яка буде показувати професії.

Командам також було задано декілька додаткових запитань. За результатами набраних балів перемогу отримали команда Червоних.

Після закінчення гри команда переможців отримали пам’ятні грамоти, а всіх учасників брейн-рингу було нагороджено сертифікатами за участь у грі солодкими подарунками від профспілки.

Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook