Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Ярмарок професій

Дата статьи: 2018-09-27

Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни. Одним із етапів професійного орієнтиру є ярмарок професій.

27 вересня біля районного центру зайнятості смт. Олександрівка відбувся ярмарок професій для учнівської молоді, мета якого – зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

На ярмарку зібралися учні міських загальноосвітніх навчальних закладів. Загалом ярмарок відвідало близько 40 старшокласників, та їх батьків. У ході заходу представники навчальних закладів Донеччини: зокрема Донбаської державної машинобудівної академії, Індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ, Краматорський коледж Донецького національного університету економіки та торгівлі імені М. Туган-Барановського, Краматорського технологічного технікуму, Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища, Слов΄янського хіміко-технологічного технікуму, провели презентацію своїх навчальних закладів. Були встановлені інформаційні стенди, а також всі бажаючі отримали брошури та буклети. Учасники Ярмарку професій мали змогу поінформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей та організацію навчання.

Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook