Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Міжнародний день студентського спорту

Дата статьи: 2018-09-19

Щороку 19 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту.

Цей день покликаний привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах та залучити до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяти його популяризації і розвитку. Рухомий спосіб життя, фізична культура і спорт є надійним джерелом доброго настрою і оптимізму, здоров’я і довголіття.

Студенти Індустріального інституту відзначили Міжнародний день студентського спорту спільно зі студентами Донецького національно-технічного університету.

Свято вирішили розпочати з такого виду спорту як гра в шахи, який допомогає тренувати наш мозок, концентрувати увагу, те що необхідно для студента технічного вузу.

Коли вашому мозку «нічим зайнятися», то нервові клітини повільно відмирають. Однак, шахи – засіб, що змушує гравців добряче подумати, а мозок – попрацювати.

Наші студенти не гаяли часу, а провели його з користю, бо гра в шахи покращує діяльність мозку, пам’ять, розвиває логічне мислення та підвищує концентрацію уваги.

19.09 2018 р. у бібліотеці Індустріального інституту був проведений турнір з шахів, у якому взяли участь студенти Індустріального інституту, а саме:

  • Придатько Дмитро Олегович, гр. ГСм–18Б
  • Юрченко Даниїл Артемович, гр. ЕЛК-18
  • Сухініна Анна Валеріївна, гр. ЕКН–18
  • Кравченко Олег Ринатович, гр. ЕЛК–18

Зі студентами змагався Головач Анатолій Олександрович – «ветеран» спорту, кандидат у майстри спорту з шахів. Анатолій Олександрович одночасно вів гру з усіма учасниками турніру, по черзі студенти робили свій хід. Гра тривала майже дві години, доки не залишилось два учасника, з якими Анатолій Олександрович зіграв повторну партію, для визначення переможця.

У фіналі за звання кращого шахіста змагалися студенти ДонНТУ Кузьмичев Дмитро та Петров Владислав. Перемогу одержав студент ДонНТУ гр. ГМБ – 18, - Петров Владислав. Всі учасники бліц-турніру нагороджені пам’ятними грамотами.

Офіційна сторінка Індустріального Інституту на Facebook