Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Зустріч із школярами в Олександрівській районній державній адміністрації

Дата статьи: 2018-05-21

Зорієнтувати майбутніх абітурієнтів в їх складному виборі майбутньої спеціальності і, відповідно, навчального закладу, допомагають зустрічі, чергова з яких відбулася в понеділок, 21 травня. Актова зала Олександрівської районної державної адміністрації не вміщувала всіх, хто прибув на цю зустріч, адже жовті шкільні автобуси доставили сюди учнів 9 -11 класів із всього району. Захід організовано за участю голови Олександрівської районної державної адміністрації, викладачів Індустріального інституту ДонНТУ, представників компанії ДТЕК, а також директора Білозерського професійного гірничого ліцею.

Перед майбутніми абітурієнтами виступили представники Індустріального інституту:

  • доцент кафедри РПР Рязанцев М.О. розповів про рівень підготовки і досягнення наших студентів, назвав видатних випускників кафедри;
  • доцент Табачкова Н.А. розповіла про необхідність підготовки економістів та менеджерів на новому, сучасному рівні, надала інформацію про економічні спеціальності і про відкриття спеціальності за новою освітньою програмою –економіка підприємств агропромислового комплексу, яка є дуже актуальною для даного регіону.
  • ст. викладач кафедри електромеханіки і автоматики Нємцев Е.М. докладно проінформував про лабораторну базу і матеріальне забезпечення навчального процесу інституту і запросив на навчання до нашого ВНЗ.

Були роздані агітаційні матеріали за всіма спеціальностями і спеціалізаціями, за якимиp здійснюється підготовка в інституті, а також молоді було запропоновано заповнити анкети на предмет вступу до Індустріального інституту ДонНТУ.

Як і завжди, дуже цікаво і емоційно перед школярами виступив студент першого курсу Едуард Сімоненко (гр.ГС-17А). Він розповів про веселе і насичене різними приємними несподіванками студентське життя, про свою роботу в раді студентського самоврядування і запросив слухачів на навчання до нашого інституту, яким він дуже пишається.

Від майбутніх роботодавців перед школярами виступили: директор Шахтоуправління «Білозерське» ДТЕК «Добропіллявугілля» Колісниченко Євген Анатолійович, керівник департаменту з управління персоналом ВСП Шахтоуправління «Білозерське» Тимофєєв Олександр Петрович та начальник відділу кадрів підприємства Губарєва Юлія Анатоліївна. Вони розповіли про сучасний стан та перспективи своєї компанії, а також про можливості майбутнього працевлаштування молоді на підприємствах регіону. Відбувся показ цікавого рекламного фільму про компанію ДТЕК.

Також перед школярами виступив директор Білозерського професійного гірничого ліцею Чубченко М.І., він розповів про навчальний заклад та професії, яких там набувають, та запросив бажаючих на навчання.

Такі заходи є дуже необхідними і корисними як для сьогоднішніх випускників, так і для тих, кому цей важливий вибір треба буде зробити наступного року, адже вони допомагають їм зорієнтуватися у виборі навчального закладу та майбутньої спеціальності.