Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

«День науки-2018» в Індустріальному інституті.

Дата статьи: 2018-05-17

17-18 травня 2018 року в Індустріальному інституті м.Покровська відбулася Х регіональна науково-практична конференція школярів, студентів і молодих вчених нашого регіону.

Метою заходу було визначено підвищення рівня творчої активності молодих дослідників, розвиток комунікативних здібностей, надання можливостей практичної реалізації креативних ідей та планів.

В заході прийняли участь більше 60 учасників, які представили свої наукові здобутки та свої навчальні заклади, а саме: Індустріальний інститут (м. Покровськ), Донецький національний технічний університет , навчальні заклади м. Покровська, м. Мирнограда, м. Селидового. На пленарному засіданні виступили кращі магістранти, а саме: Чорнокнижна Ірина, Рисай Алла, Скрипник Савелій, Дорох Світлана, Ганцура Аліна.

На конференцію були запрошені учні шкіл регіону, які в ігровій формі квесту демонстрували свої знання. 6 команд з Покровська, Мирнограду і Селидового показали гідні результати як майбутні абітурієнти вищих шкіл.

Нагороди отримали не тільки молоді науковці та переможці інтелектуальних конкурсів різного рівня, але і всі учасники квесту. До їх навчальних закладів були направлені листи подяки.

Разом з тим, ми добре розуміємо: перемогли ми всі разом !