Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Зустріч студентів Індустріального інституту з представниками Красноармійської міської прокуратури.

Дата статьи: 2018-05-08

Вища школа висуває нові вимоги до організації навчально-виховного процесу підготовки майбутніх фахівців, що зумовлено низкою потреб і закономірностей розвитку сучасного суспільства. 
Ефективність підготовки майбутніх фахівців залежить від доцільності впровадження в практику роботи науково-педагогічного працівника різноманітних форм організації навчання. Дисципліни соціально-гуманітарного циклу найбільш підходять для використання інтерактивних методів, організації зустрічей тощо. Правознавчі дисципліни не є виключенням. 

Правова грамотність - запорука формування громадянського суспільства.
Сьогодні, 25.04.2018 року, на практичному занятті у студентів другого курсу були присутні представники Красноармійської міської прокуратури. 
Тема зустрічі: Прокуратура і суспільство. Роль прокуратури у житті суспільства.
Лейтмотивом зустрічі стали слова: «Прокуратура України. Закон. Честь. Гідність »

Доповідали: Прокурор Красноармійської міської прокуратури Панченкова Дар'я Андріївна, Прокурор Красноармійської міської прокуратури Власенко Віталій Вікторович.

Обговорювали питання:

1. Роль прокуратури в житті суспільства.

2. Роль кожного громадянина у забезпеченні законності шляхом дотримання вимог законодавства та повідомлення про випадки його порушення.

Під час зустрічі студенти отримали роздруківки з інструкціями щодо порядку дій у випадку виникнення ситуації вимагання хабаря під час іспитів; пам'ятку зі змінами до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», - де є перелік категорій суб'єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, пам'ятки щодо дій у випадках, коли людина стає свідком чи жертвою домашнього насильства.

Невеличке інтерв'ю вдалося взяти у гостей, які розповіли, що вони люблять свою роботу через те, що вона приносить користь людям і перш за все Україні, адже тільки активними діями можливо розбудувати сильну державу. Також гості розповіли, що робота вимагає повної віддачі і займає багато часу, постійного поповнення знань з юриспруденції тощо.

Дякуємо прокурору Красноармійської міської прокуратури Панченковій Дар'ї Андріївні та прокурору Красноармійської міської прокуратури Власенко Віталію Вікторовичу за надану інформацію та ґрунтовні відповіді.