Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Зустріч випускників шкіл Добропілля з викладачами Індустріального інституту та представниками ДТЕК

Дата статьи: 2018-05-04

Ким стати, де набути спеціальність, про яку мрієш – такі питання хвилюють сьогодні майже всіх випускників загальноосвітніх шкіл та їх батьків. Правильно зробити цей складний вибір завжди допомагають ті, хто вже сьогодні чекає на своїх майбутніх студентів, щоб з радістю ділитися з ними своїми знаннями та досвідом. Саме з цією метою 19 квітня було організовано зустріч викладачів Індустріального інституту ДонНТУ м. Покровська з учнями випускних класів шести шкіл м. Добропілля (приблизно 100 чоловік). Досить важливо, що на цьому заході були присутні також представники компанії ДТЕК, а тому мова йшла і про можливості працевлаштування після закінчення ВНЗ. Від Індустріального інституту були представники кафедри розробки пластових родовищ (зав. каф. Носач О.К., ас. Рязанцев А.М.), електромеханіки і автоматики (ст. викл. Нємцев Е.М.), менеджменту (доц. Табачкова Н.А.). Майбутніх роботодавців представляли: директор Шахтоуправління «Білозерське» ДТЕК «Добропіллявугілля» Колесніченко Євген Анатолійович, керівник департаменту з управління персоналом ВСП Шахтоуправління «Білозерське» Тимофєєв Олександр Петрович та начальник відділу кадрів підприємства Губарєва Юлія Анатоліївна, директор Шахтоуправління «Добропільське» ДТЕК «Добропіллявугілля» В’ялий Костянтин Іванович.

Відбувся показ цікавого фільму про компанію ДТЕК, її можливості, перспективи майбутнього працевлаштування молоді.

Учасники зустрічі були проінформовані про історію створення та основні напрямки діяльності ДТЕК. На сьогодні ДТЕК – найбільший енергетичний холдинг України з активами у видобутку вугілля, генерації та дистрибуції електроенергії, альтернативній енергетиці та видобутку природного газу. Поруч із традиційною енергетикою одним із напрямів роботи є розвиток альтернативних джерел: вітряної (Ботієвська вітроелектростанція) та сонячної (Тріфанівська сонячна електростанція).

Перед майбутніми абітурієнтами виступили представники Індустріального інституту:

  • зав. кафедри РПР Носач О.К. розповів про рівень підготовки і досягнення наших студентів, назвав видатних випускників кафедри;
  • ст. викладач Нємцев Е.М. докладно проінформував про лабораторну базу і матеріальне забезпечення навчального процесу інституту;
  • доц. Табачкова Н.А. розповіла про економічні спеціальності і про відкриття спеціальності за новою освітньою програмою – це економіка підприємств агропромислового комплексу.

Були роздані агітаційні матеріали за всіма спеціальностями і спеціалізаціями, за якими здійснюється підготовка в інституті, а також молоді було запропоновано заповнити анкети на предмет вступу до Індустріального інституту ДонНТУ.

Подібні профорієнтаційні заходи є дуже корисними і необхідними для сьогоднішніх випускників, тому що допомагають їм зорієнтуватися у виборі вищого навчального закладу та майбутньої спеціальності. І не тільки - вони також забезпечують формування контингенту студентів, які прийдуть на навчання до інституту вже в вересні і, найголовніше, сприятимуть тому, що більшість талановитої молоді залишиться жити в нашому регіоні і працювати на його благо!

Зустріч була змістовною і цікавою. Представники компанії відповіли на численні питання учнів, які були пов’язані не тільки з професійною діяльністю, а також матеріальним заохоченням праці.

Представники ДТЕК були зацікавлені в установленні контактів з молоддю з метою подальшого працевлаштування на підприємствах компанії.

Учасники зустрічі залишилися задоволені рівнем організації проведеного заходу.