Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Ярмарок вакансій – «Побудуй кар'єру з нами»

Дата статьи: 2018-04-27

27 квітня 2018 року Індустріальний інститут ДВНЗ «ДонНТУ» взяв участь у загальнообласному масовому заході Покровського міського центру зайнятості – Ярмарку вакансій для студентської молоді «Побудуй кар'єру з нами». Перед студентською молоддю виступили представники провідних підприємств Донецької області: ПАТ «ШУ «Покровське», Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська», ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ», УКРПОШТА, а також представник проекту «Український донецький куркуль».

Індустріальний інститут ДВНЗ «ДонНТУ» завжди піклується про працевлаштування своїх майбутніх випускників та постійно підтримує міцні зв'язки між вищою школою та виробництвом.

Індустріальний інститут ДВНЗ «ДонНТУ» постійно співпрацює з Покровським міським центром зайнятості з таких питань, як випускникам вишу знайти своє перше місце роботи, як спілкуватись з роботодавцем та успішно будувати свою кар’єру.

Студенти Індустріального інституту ДВНЗ «ДонНТУ» із зацікавленістю сприйняли надану представникам підприємств інформацію та активно задавали питання провідним фахівцям про можливість свого майбутнього працевлаштування на підприємствах. Представники Покровського міського центру зайнятості розповіли випускникам та студентам про переваги створення відео-резюме, а після закінчення заходу запропонували допомогу по його створенню.

Асистент кафедри ЕМА

Алтухова Т.В.

Подробиці за посиланнями:

http://orbita.dn.ua/v-pokrovske-sostoyalas-bolshaya-yarmarka-vakansij.html

http://www.pokrovsk-rada.gov.ua/tsentr-zajnyatosti/3445-pobuduj-kar-eru-z-nami