Донецький національній технічний університетІндустріальний інститут

Увага конкурс!

Дата статьи: 2017-12-03

В рамках реалізації проекту «Школа комп’ютерної графіки та інженерного дизайну» оголошено конкурс для учнів загальноосвітніх навчальних закладів «3D графіка в інженерному дизайні».

Мета конкурсу: розвиток інженерних здібностей учнів, що включають в себе проектне мислення, образно-геометричне та просторове уявлення, схильність до конструювання, моделювання.Положення про конкурс
 1. На розгляд для участі у Конкурсі допускаються індивідуальні або командні роботи, що виконані учнями загальноосвітніх навчальних закладів самостійно або під керівництвом кураторів (вчителів інформатики, технології, креслення, студентів Індустріального інституту ДВНЗ «ДонНТУ»).
 2. Для участі у конкурсі необхідно створити 3D модель із використанням прикладних програмних пакетів комп’ютерного моделювання КОМПАС-3D або Solidworks. Тематика: вільна.
 3. Електронний варіант конкурсної роботи, її короткий опис, заявку на участь у конкурсі необхідно відправити на e-mail: maryna.babenko@ii.donntu.edu.ua не пізніше 30 квітня 2018 року.
 4. Роботи, що подані на конкурс, після рецензування будуть розміщені на сайті для подальшого голосування. Додатково учасникам конкурсу буде призначено час захисту конкурсних робіт.
 1. Тривалість конкурсу березень – травень.
 2. Етапи проведення конкурсу:
  • реєстрація учасників, розгляд проектів, захист проектів – з 01 березня до 30 квітня;
  • оголошення результатів та нагородження переможців - перша половина травня;
 3. Інформація щодо уточнення термінів проведення конкурсу надсилається учасникам додатково електронною поштою.

Найменування критерію та кількість балів, що нараховуються:

 • складність моделі та елементів, що входять до її конструкції (20 балів);
 • пропрацьованість об’єкта у відповідності до авторської ідеї (10 балів);
 • кількість використаних при створенні моделі інструментів програмного продукту (об’єм використання можливостей програми) (20 балів);
 • практичне значення моделі (20 балів);
 • презентабельність захисту проекту (10 балів);
 • оригінальність методики створення моделі (10 балів);
 • самостійність виконання індивідуальної роботи, співпраця у командній роботі (10 балів);

Куратор конкурсу – засновник проекту «Школа майбутнього інженера», «Школа комп’ютерної графіки та інженерного дизайну» кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри інженерної механіки Індустріального інституту ДВНЗ «ДонНТУ» – Бабенко Марина Олегівна, контактний телефон: 050-578-44-88, e-mail: maryna.babenko@ii.donntu.edu.ua.

КОНКУРСНІ РОБОТИ: ГОЛОСУЙ ТУТ