Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

BUSINESS ZALIK в Індустріальному інституті

Дата статьи: 2018-03-15

15 березня о 10 годині в Індустріальному інституті м. Покровськ відбулася масштабна подія, спрямована на широке інформування громадськості про створення в Покровську на базі Індустріального інституту ДонНТУ молодіжного бізнес-простору, який отримав назву ZALIK.

З ініціативи депутата Покровської міської ради, підприємця і громадського діяча, члена правління ГО «Український донецький куркуль» Руслана Сукова за сприяння Донецької обласної державної адміністрації, Донецької торговельно-промислової палати, Покровської міської ради, Покровського міського центру зайнятості, Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк», рекламного агентства «Арт-Батерфляй» засновниками нової платформи стали ГО «Український донецький куркуль» та Індустріальний інститут ДонНТУ.

Основу численної молодіжної аудиторії становили студенти вищих навчальних закладів Покровська, але організатори запросили на зустріч також старшокласників, які виявили зацікавлення проблемою відкриття власного бізнесу у майбутньому.

Світлана Лисенко, директор Індустріального інституту ДонНТУ, у вітальному слові до учасників форуму наголосила, що в сучасних умовах найважливішою метою функціонування влади, діяльності університету та бізнес-активності громадян є формування і розвиток такого суспільного, економічного, освітнього середовища, яке б дозволило зберігати й примножувати людський та матеріальний потенціал нашої рідної Донеччини і України в цілому. А з активними, патріотичними і успішними громадянами успішною буде і наша Батьківщина. Тому важливим меседжем цього форуму стало: «Учись в Україні! Працюй в Україні! Розбудовуй Україну!».

За словами модератора цієї зустрічі Руслана Сукова, головним завданням новоствореної бізнес-платформи ZALIK є сприяння розвитку мікро-, малого та середнього підприємництва на Донеччині та виведення його на більш високий рівень.

Значну підтримку розвитку молодіжного підприємництва прагне надавати міська влада Покровська, розуміючи важливість і перспективність цієї справи, на чому акцентував увагу присутніх заступник Покровського міського голови Юрій Третяк.

Про програму «Український донецький куркуль» та умови отримання коштів на започаткування власної справи розповіла Світлана Карагодова, начальник відділу розвитку підприємництва департаменту економіки Донецької обласної державної адміністрації.

Олег Бедзай, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва у Донецькій області, представник Комітету з малого і середнього бізнесу Донецької торговельно-промислової палати розповів про види підтримки, гарантовані програми, які надаються на допомогу підприємництву.

Ганна Петриченко як голова правління ГО «Український донецький куркуль» підкреслила, що організацію створено з метою здійснення захисту прав підприємців, спільного зростання, навчання, підвищення підприємницьких навичок.

Про можливості отримання фінансової, інформаційної та організаційної підтримки від АТ «Ощадбанк» за допомогою програми підтримки підприємництва «Будуй своє» розказав заступник начальника відділу мікро-, малого та середнього бізнесу Донецького обласного управління АТ «Ощадбанк» Олексій Кісіль. Цікавою є інформація, яку було озвучено Олексієм Володимировичем, про частку ВВП, яка виробляється малим та середнім бізнесом у розрізі окремих країн. До слова, в Ізраїлі ця частка становить близько 90 відсотків ВВП, тоді як в Україні тільки 15 відсотків. Тому, нам є куди рости в сенсі розвитку підприємництва.

І все ж таки головними спікерами зустрічі стали переможці програми «Український донецький куркуль», які вже захистили свої бізнес-проекти та успішно реалізовують їх.

Особливістю цієї події стала мотивація студентів до активної реалізації своїх ідей у бізнес-просторі. Один із засновників ГО «Український донецький куркуль» підприємець Вадим Головко показав презентацію «Десять кроків до реалізації своїх планів». Також було показано відео-роліки мотиваційного характеру. «Куркулі», а саме, Сергій Пивовар, Вадим Головко, Олена Брюховець, Ганна Петриченко, Костянтин Ігнатенко, Руслан Суков, розповіли про їх особистий шлях від початку реалізації до отримання результату в будь-яких життєвих умовах.

Під час виступів спікерів, відбувся активний діалог між підприємцями, представниками владних структур та студентами, які цікавилися дуже різноманітними питаннями: які види діяльності наразі є найпопулярнішими, якою є державна допомога малому бізнесу, які інженерні ідеї потребують чи вже знайшли своє втілення, які умови надає програма «Донецький український куркуль» учасникам АТО, що повернулися зі служби, та багато інших.

Треба відзначити, що всі підприємці закликали молодь не вагатися, вірити у свій успіх та свої сили, шукати можливості та не втрачати дорогоцінний час!

А ми дякуємо усім учасникам за співпрацю, атмосферу натхнення та відкриття для наших студентів і старшокласників обрію нових можливостей!

Індустріальний інститут без вагань підтримає бізнес-ідеї своїх студентів та допоможе в їхній реалізації!

Робота новоствореної бізнес-платформи ZALIK буде відбуватися на регулярній основі. Координація дій, дискусія учасників, пропозиції та ідеї будуть обговорюватися та просуватися не тільки на зустрічах в Індустріальному інституті, але і у віртуальному просторі на фейсбук-сторінці нашої ініціативи:

Долучайтеся до нашої спільноти, реалізуйте свої мрії та ставайте успішними людьми разом із нами!

Відео: http://orbita.dn.ua/u-pokrovsku-zapratsyuvala-molodizhna-biznes-platforma-zalik.html