Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

СТВОРЕНО ПЛАТФОРМУ ДЛЯ СПРИЯННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ВТІЛЕННЯ БІЗНЕС- ІДЕЙ

Дата статьи: 2018-03-01

Сьогодні 1 березня 2018 року на базі Індустріального інституту створено платформу для сприяння підприємницької діяльності та втілення бізнес- ідей.

За ініціативи депутата Покровської міської ради, підприємця та громадського діяча Руслана Сукова у взаємодії з Індустріальним інститутом, органами місцевого самоврядування, міським центром зайнятості, місцевими підприємцями започатковано платформу, яка дасть молоді можливість формулювати і втілювати в реальність свої бізнес-ідеї, набувати досвіду підприємницької діяльності, ставати успішними людьми.

Мета цієї ініціативи – розвивати економіку Донеччини силами місцевих молодих підприємців із залученням місцевих фінансових ресурсів.

Випускник Індустріального інституту ( спеціальність «Менеджмент»), депутат Покровської міської ради та бізнесмен Суков Руслан Михайлович розповів студентам про те, як започаткувати свою справу, як не занепасти духом та досягти своєї мети, стати успішним бізнесменом.

Директор Красноармійського міського центру зайнятості Толмачов Микола Іванович розповів про Програму «Український донецький куркуль», що дає можливість розвиватись підприємцям, молодим та енергійним людям, які зацікавлені  у розвитку економіки рідного краю.

Підприємець Пивовар Сергій Леонідович, власник кондитерського цеху у м. Новогродівка розповів про підприємницьку діяльність та «підводні каміння», що можуть зустрітися на шляху створення бізнесу та його розвитку.

Наступну зустріч організатори планують провести у розширеному форматі і запрошують до співпраці активну молодь, владу, бізнесменів та освітян.