Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

В Індустріальному інституті Покровська для студентів розширюють можливості практичної підготовки і працевлаштування

Дата статьи: 2018-02-08

Відповідно до складника «Вища освіта і професійна підготовка» Рейтингу глобальної конкурентоспроможності у 2015-2016 р.р. Україна посідала достатньо високі позиції за рівнем охоплення населення вищою освітою (14-те місце зі 140 країн, після Греції, США, Фінляндії, Німеччини та ін.). Але за показниками якості освіти наша країна знаходиться на 54-му місці. За наведеним рейтингом найбільшої уваги потребує сфера якості управлінських шкіл (менеджменту, бізнес-шкіл). З огляду на те, що останніми роками Покровськ став вагомим університетським центром Донеччини, розв’язання проблем професійної підготовки під час навчання і роботи стає актуальним завданням для місцевих бізнес-структур та вищих навчальних закладів міста.

Партнерство ВНЗ із підприємствами та організаціями, які є потенційними роботодавцями для молодих спеціалістів, набуває все більшого поширення в Індустріальному інституті ДонНТУ. Однією з таких провідних фінансових установ традиційно є КБ ПриватБанк.

Відомо, що ПриватБанк співпрацює з вищими навчальними закладами, та навіть має так звану платформу Онлайн-практика в ПриватБанку. Щороку кількість студентів, які набувають досвіду практичної роботи в Приватбанку, зростає, бо молоді люди, що навчаються на різних спеціальностях, не лише фінансових та економічних, можуть пройти онлайн-практику. Для цього треба лише зареєструватись на сайті. Після закінчення онлайн-практики всі студенти складають іспити та тести й отримують документи про проходження практики. А найкращі практиканти зараховуються до кадрового резерву ПриватБанку, що дає гарантію працевлаштування в банку після закінчення вишу.

Однією з переваг нової форми проходження практики є її зручність. За свідченнями студентів, усі матеріали є доступними, цікавими та захопливими. Практику можна пройти в будь-який час, у будь-якому місці – потрібен тільки доступ в Інтернет і бажання здобути нові знання та практичні навички.

8 лютого студенти Індустріального інституту економічних спеціальностей. зокрема «Менеджмент» та «Економіка підприємства» також відвідали центральне відділення ПриватБанк у місті Покровськ з екскурсією. Зустріч розпочалась з того, що студентів ознайомили з історією створення ПриватБанку, співробітники розповіли про перший банкомат, перші види кредитних карток, перший лозунг та емблему ПАТ КБ Приватбанк.

Наступним етапом екскурсії було ознайомлення студентів з відділом розробок, відділами роботи з клієнтами середнього та малого бізнесу. Завершилася екскурсія у відділі роботи та обслуговування VIP-клієнтів ПАТ КБ ПриватБанк. За час проведення екскурсії студентам розповіли про специфіку роботи кожного з відділів офісу банку ПриватБанк та перспективи майбутнього працевлаштування.

Розвиток діалогу та посилення координації між Індустріальним інститутом та бізнес-середовищем сприятиме подоланню дисбалансів на ринку праці в умовах підвищених умов до знань і компенентностей працівників.