Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Новорічні вітання від учнів Школи комп’ютерної графіки та інженерного дизайну

Дата статьи: 2017-12-27

Напередодні Новорічних свят у нас з’являється нестримне бажання робити подарунки усім: близьким, знайомим, просто перехожим. Але що подарувати на свято? Кожен, хто задає собі таке питання, бажає подарувати щось особливе. Унікальним та емоційним для близьких буде подарунок, зроблений своїми руками! А якщо при виготовлені подарунку школярами ще будуть використані знання та вміння, набуті під час навчання, це буде насправді найкращій подарунок.

Така можливість з’явилася в учнів Школи комп’ютерної графіки та інженерного дизайну, організованої за ініціативи викладачів кафедри інженерної механіки та за сприяння адміністрацій загальноосвітніх закладів міста Покровськ: ЗОШ №9, НВК №1, ЗОШ №2, ліцею «Надія», ЗОШ №12. Метою започаткування такої Школи стало сприяння формуванню проектного мислення шляхом ознайомлення старшокласників із основними прийомами створення графічних 2D і 3D об’єктів у середовищі сучасних прикладних пакетів з геометричного моделювання та дизайну «КОМПАС-3D», «Solidworks».

Учні Школи комп’ютерної графіки та інженерного дизайну охоче погодилися взяти участь у конкурсі святкових 3D моделей, виконаних у програмах твердотільного моделювання КОМПАС-3D та Solidworks, і, таким чином, створити незвичайні новорічні поздоровлення.

В конкурсі новорічних подарунків брали участь старшокласники ЗОШ №9, НВК №1, ЗОШ №2. І хоча учні не так давно розпочали оволодівати навичками роботи в програмах, їм вдалося створити доволі симпатичні, оригінальні і навіть креативні графічні об’єкти, виявивши при цьому певний рівень обізнаності з основами 3D моделювання.

До складу журі конкуру окрім профільних викладачів кафедри інженерної механіки були запрошені учителі відповідних шкіл.

До роботи журі у НВК №1 було запрошено Пелехань Ірину Геннадіївну, яка стала ідейним наставником творчості учнів. У зв’язку з цим хочеться відмітити наполегливість одинадцятикласників навчально-виховного комплексу, які змогли не тільки майстерно повторити запропоновані 3D моделі, але й створити свої неповторні графічні шедеври.

Серед учнів НВК №1 переможцями стали:

  • 1 місце - Парубов Владислав
  • 2 місце - Коверсун Діана, Дудкін Андрій
  • 3 місце - Баташев Максим, Дрига Владислав, Чернова Олена

До роботи журі у ЗОШ №2 було запрошено класного керівника 11-го класу Бабанську Тетяну Анатотліївну. У процесі створення твердотільних моделей учні виявили гарні творчі та дизайнерські здібності. До групи переможців конкурсу увійшли такі учні: Яна Лисенко, Настя Джалилова, Юля Бойко, Юрій Тулінов, Влада Слюсаревська, Саша Крючкова, Маша Филипенко, Дима Боровик.

В ЗОШ №9 участь в конкурсі брали десятикласники, які за допомогою студентів Індустріального інституту створили святкові колективні роботи.

Оскільки жоден Новорічний захід не проходить без подарунків, усі переможці й активні учасники конкурсу були нагороджені солодкими призами від викладачів кафедри інженерної механіки та профкому Індустріального інституту.

Отже, навчатися в Школі комп’ютерної графіки та інженерного дизайну цікаво, корисно, весело та приємно.

Бабенко М.О., к.п.н., ст. викл. кафедри інженерної механіки

Зінов’єв С.М., доц., к.т.н., доц. кафедри інженерної механіки