Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Студенти Індустріального інституту привітали вихованців Центру допомоги дітям «Отчий дом»

Дата статьи: 2017-12-20

Напередодні Різдвяних свят актив студентів Індустріального інституту організував благодійну акцію «Подаруй дитині свято». Метою цього соціального проекту є піклування про дітей, яким бракує батьківської любові та тепла, створення у сучасної молоді прагнення робити добро та дарувати турботу тим, хто цього потребує, посприяти появі посмішок на обличчях малечі з Центру допомоги дітям «Отчий дом».

Сумісно з викладачами та співробітниками Індустріального інституту, студентам вдалося зібрати невелику, але дуже необхідну допомогу дітям, а саме: іграшки, одяг, канцелярія, засоби гігієни, цукерки, гуртові ігри та напої.

20 грудня 2017 року група студентів інституту відвідали «Отчий дом» з розважальною програмою, чаюванням, солодощами, фруктами та подарували малечі подарунки до Свят. Побачивши посмішки дітей та відчувши їхню радість розумієш, що старання не марні, і такі кроки на зустріч щастю дітей, які потребують уваги та турботи, потрібно робити якомога частіше.

Дякуємо за співпрацю Кагану Олексію Олексійовичу та співробітникам «Отчего дома» за можливість реалізувати наш благодійний соціальний проект.

Співробітник
деканату ФТОВ
Близнюк Є.В.