Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Конфлікт та інструменти його вирішення. Побудова діалогу в громадах

Дата статьи: 2017-12-19

Дев’ятнадцятого грудня 2017 року студенти другого курсу Індустріального інституту стали учасниками тренінгу «Конфлікт та інструменти його вирішення. Побудова діалогу в громадах», що проводився регіональними координаторами проекту «Побудова інфраструктури миру в Україні» В Молодіжному Хабі Покровська.

Протягом трьох годин студенти вивчали поняття конфлікту, розглядали стратегії та підходи його вирішення; досліджували складові конфлікту та вчилися розрізняти позиції, інтереси, потреби; обговорювали відеоролики та проблемні ситуації.

Велику частину тренінгу було приділено розумінню поняття діалог та його принципів; вмінню застосовувати діалог в якості основного інструменту розв’язання проблем та прийняття рішень; технікам активного слухання. Зазвичай тренінг не проходить без активної взаємодії та рухливих вправ. Даний тренінг не був виключенням. Студенти охоче виконували вправи на розуміння стратегії поведінки в конфлікті, принципів діалогового спілкування: «Інтерв’ю», «Асоціації», «Вправа долоні», «Сніданок з героєм», «Карусель».

P.S. Тре́нінг (англ. training) - це запланований процес модифікації (зміни) відношення, знання чи поведінкових навичок того, хто навчається, через набуття навчального досвіду з тим, щоб досягти ефективного виконання в одному виді діяльності або в певній галузі. Тренування (від англ. to train — виховувати, навчати) — комплекс вправ для тренування в чому-небудь. Тренування — система підготовки організму людини з метою пристосування його до підвищених вимог і складних умов роботи й життя (Вікіпедія ).

Більше фото на сайті ДонНТУ