Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Старшокласникам – про світ механізмів і машин

Дата статьи: 2017-12-19

Сьогодні неможливо уявити життя людини без оточення машин і механізмів на роботі та в побуті. Але, використовуючи технічні досягнення у повсякденному житті, ми не замислюємося про їх улаштування, принцип дії. Та, виявляється, що такі знання можуть бути не тільки цікавими, але й корисними.

Щоб розповісти старшокласникам про цікавий світ машин і механізмів, 14 грудня до ЗОШ №2 міста Покровськ завітали студенти індустріального інституту на чолі з викладачем кафедри інженерної механіки Бабенко Мариною Олегівною. Окрім презентації та розповіді гості надали учням можливість ознайомитись із роботою механізмів на прикладі фізичних моделей із лабораторій Індустріального інституту. Під час заняття школярі виявили не лише цікавість до запропонованої тематики, але й продемонстрували значний рівень обізнаності в області механіки.

Спілкування учнів, студентів і викладачів видалося змістовним і закінчилося вікториною із солодкими призами. Сподіваємось, що отримана одинадцятикласниками інформація буде їм в нагоді.

Додамо, що заняття було проведено в рамках профорієнтаційного проекту «Школа майбутнього інженера», ініціатори якого висловлюють подяку директору ЗОШ №2 Рудик Валентині Василівні за активну співпрацю.