Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Школярі Мирнограда зробили перший крок у світ інженерних професій

Дата статьи: 2017-12-18

Професійна самореалізація – одна із найважливіших соціальних потреб особистості. Однак зорієнтуватись у світі професій та одразу правильно обрати свою улюблену справу – задача не із простих. Дуже часто незадоволення обраною спеціальністю виявляється вже під час професійного навчання або професійної діяльності. Тому для запобігання втрачанню часу людині бажано не тільки отримати якомога більше інформації щодо різноманіття професій, а й спробувати свої сили у навчанні та роботі за певною спеціальністю.

Саме з метою надання більшої інформації про світ інженерних професій, можливості спробувати себе у навчанні інженерним спеціальностям викладачами технічних кафедр Індустріального інституту започатковано Школу майбутнього інженера, яку охоче відвідували учні загальноосвітніх шкіл Мирнограда (ЗОШ №9, ЗОШ №6, ЗОШ №1).

Під час занять школярі спілкувались з викладачами вишу, слухали лекції з інженерних дисциплін, працювали з лабораторним обладнанням. Останнє заняття для слухачів школи було проведено на території Індустріального інституту в лабораторії мехатронних систем кафедри інженерної механіки. Старший викладач кафедри Горячева Тетяна Володимирівна висвітлила перспективи впровадження новацій в області матеріалознавства. Учням була надана можливість структурного аналізу сплавів з використанням сучасного металографічного мікроскопу. Зі структурою та принципами дії механізмів школярів ознайомила старший викладач кафедри інженерної механіки, кандидат педагогічних наук Бабенко Марина Олегівна. Також у мирноградських старшокласників була нагода попрацювати з лабораторним обладнанням фірми “Festo”, складаючи пневматичні схеми мехатронних систем.

Після проведення заняття школярі отримали сертифікати учнів Школи майбутнього інженера, які їм особисто вручила в. о. директора Індустріального інституту, доцент, кандидат хімічних наук Придатько Світлана Павлівна. Наприкінці заходу для теплоти та дружності атмосфери гостям було запропоновано чай із солодощами.

Організатори Школи майбутнього інженера щиро вдячні керівництву ЗОШ №9 м. Мирноград. Особлива подяка завучу ЗОШ №9 Фоміной Наталії Веніамінівні за активне сприяння реалізації профорієнтаційних заходів для мирноградських школярів.