Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

В ІНДУСТРІАЛЬНОМУ ІНСТИТУТІ ВІДБУЛАСЯ РЕГІОНАЛЬНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата статьи: 2017-12-13

13 грудня 2017 року в Індустріальному інституті відбулася Х Регіональна науково-практична конференція „Актуальні проблеми економічного і соціального розвитку регіону”, організатором якої була кафедра менеджменту Індустріального інституту ДонНТУ.

Конференція охопила багато тем, які хвилюють сучасне суспільство: від демографічних проблем до проблем структурної перебудови нашого регіону. Близько 50-ти учасників представили результати своїх досліджень. Варто зауважити, що учасниками конференції були представники Індустріального інституту, ДонНТУ, вишів Запоріжжя та Дніпра.

Особливістю цьогорічної науково-практичної конференції стало приділення додаткової уваги досвіду економічного розвитку, менеджменту, традиціям Японії, рік якої ми завершуємо відзначати в Україні.

Кожен бажаючий мав змогу поділитися своєю позицією з того чи іншого актуального питання, поспілкуватися з доповідачами та поставити їм нагальні запитання з приводу їхніх виступів.

В рамках роботи конференції проводився конкурс на кращу студентську доповідь. Особливо хотілося відмітити цікаві та змістовні наукові доповіді: Ганцури А. та Турчина С. (І місце), Малярчук Ю., Ілляшенко Ю., Омельченко М. (ІІ місце), Кравцової А., Тур Н., Рябчикової Д., Гуляс Я. (ІІІ місце). Крім того, на конференції було відзначено виступи учасників в номінаціях за оригінальність, творчий підхід та ін.

Традиційно на цю науково-практичну конференцію отримали запрошення представники загальноосвітніх закладів, які проводять науково-дослідницьку роботу в царині економіки. Обмін результатами їхніх досліджень став корисним як для старшокласників, їхніх керівників,так й інших учасників конференції.

Наукові матеріали конференції після підбиття підсумків буде розміщено на сайті Індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ.


Доцент кафедри менеджменту к.е.н. Лисенко С.М.

Доцент кафедри менеджменту к.е.н. Поліщук Н.О.