Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Рік Японії в Україні

Дата статьи: 2017-12-13

12 грудня 2017 р. у рамках плану заходів щодо Року Японії в Україні, для студентів та викладачів Індустріального інституту в читальній залі вишу був проведений лекторій «Рік Японії в Україні», а наступного дня студентська молодь відвідала центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка де ознайомилась з діяльністю соціокультурного центру «Покровська сакура».

Цього ж дня в Індустріальному інституті відбулась Х Регіональна науково-практична конференція „Актуальні проблеми економічного і соціального розвитку регіону”, організатором якої була кафедра менеджменту Індустріального інституту ДонНТУ.

Конференція охопила багато тем, які хвилюють сучасне суспільство: від демографічних проблем до проблем структурної перебудови нашого регіону. Близько 50-ти учасників представили результати своїх досліджень. Варто зауважити, що учасниками конференції були представники Індустріального інституту, ДонНТУ, вишів Запоріжжя та Дніпра.

Особливістю цьогорічної науково-практичної конференції стало приділення додаткової уваги досвіду економічного розвитку, менеджменту, традиціям Японії, рік якої ми завершуємо відзначати в Україні.