Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Global-тренінг для майбутніх студентів та їх батьків – відбувся

Дата статьи: 2017-12-04

«Global-тренінг для майбутніх студентів та їх батьків», який відбувся у суботу 02.12.2017 р. в Індустріальному інституті м. Покровськ зібрав чимало зацікавлених учасників.

Команда ентузіастів обрала саме таку назву запропонованого заходу виходячи з того, що він має бути корисним не тільки майбутнім абітурієнтам та студентам, а також і їх батькам.

Перша зустріч гостей зі студентською молоддю 1-го курсу, магістрами та викладачами Індустріального інституту відбулась одразу, як тільки вони перетнули відкриті двері вищого навчального закладу та потрапили у «Промисловий технопарк». Тут майбутні студенти ознайомились з експозиціями, на яких були представлені зразки промислового обладнання у вигляді діючих моделей, до речі, деякі з них були створені студентами Індустріального інституту, сучасного лабораторного обладнання, що використовується у навчальному процесі, геологічного музею та досягненнями студентів у галузі інженерного дизайну та 3D-моделювання із застосуванням програмного забезпечення SolidWorks.

Друга – головна частина тренінгу була присвячена детальному розгляду питань, на які, зазвичай, і майбутні абітурієнти, і їх батьки звертають недостатньо уваги. І викладачі, і студенти говорили про те, як обрати спеціальність та до 25 років досягти успіху, на які фактори та критерії слід зважати, а на що, взагалі, не варто звертати увагу, як обрати ВНЗ для навчання, і в якому регіоні нашої країни.

Несподівано зустріч, яка планувалась на одну годину, розтягнулась більш ніж на дві. Учасники трохи стомились, але відгуки від заходу були добрі.

В роботі тренінгу взяли участь молодь та батьки м. Покровськ, Мирноград, Селидове, Авдіївка, Курахівка, Межівського району та інших населених пунктів.