Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Матеріалознавство для школярів

Дата статьи: 2017-11-27

Матеріалознавство – це водночас і найцікавіша наука про матеріали, і невід'ємна складова знань сучасного інженера. Сучасний світ новітніх технологій дозволяє створювати фантастичні матеріали з неймовірними властивостями. Створення, використання та перспективи розвитку сучасних матеріалів – один із напрямків інжинірингу майбутнього.

Саме такій тематиці була присвячена лекція Горячевої Тетяни Володимирівни, провідного науковця кафедри інженерної механіки Індустріального інституту. Заняття з матеріалознавства для старшокласників було організовано в рамках проекту «Школа майбутнього інженера» та проведено для одинадцятикласників ЗОШ №9 і ЗОШ №2 міста Покровськ.

Пізнавальна розповідь супроводжувалась не тільки мультимедійною презентацією, але представленням цікавих експериментів про властивості матеріалів, які охоче були продемонстровані студентами Індустріального інституту, майбутніми інженерами-механіками Славінським Віктором і Ревою Олександром.

Сподіваємось, що заняття було не тільки цікавим, але й корисним. А інформація, отримана на лекції, знадобиться нашим слухачам у подальшому професійному самовизначенні.

А що Ви знаєте, наприклад, про феромагнітні рідини, які всупереч закону всесвітнього тяжіння піднімаються вверх? А про Ньютонівські рідини, на поверхні яких можна переміщуватись, як по асфальту?

Отримати таку цікаву інформацію можна, завітавши на лекцію з матеріалознавства, яка відбудеться 30 листопада о 14.00 на території Індустріального інституту.