Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Віртуальна екскурсія до геологічного музею.

Дата статьи: 2017-11-26

У надрах нашої планети скрито багато корисних копалин, гірських порід, мінералів, а також пов’язаних з ними таємниць. Геологія – наука, що вивчає склад літосфери, її будову і процеси, що протікають в ній і на її поверхні, причини і закономірності виникнення і розвитку цих процесів, а також склад, будову і закономірності розвитку Землі в цілому.

Ми живемо на Донбасі, шахтарському краї, де ведеться розробка родовищ корисних копалин. Тому професія гірничого інженера в цьому регіоні затребувана на ринку праці. Усі майбутні гірничі інженери вивчають геологію, оскільки вони повинні знати вплив геологічних явищ на процеси видобутку.

Щоб розповісти про цікаву науку геологію, магістранти Індустріального інституту Чорнокнижна Ірина і Бесараб Максим 23 листопада завітали з лекцією на тему: «Геологія – наука про Землю» до старшокласників ЗОШ №9 м. Покровськ.

Під час заняття одинадцятикласники мали можливість не тільки послухати доповідь про Землю, але й розглянути колекцію гірських порід і дорогоцінних мінералів,зібрану викладачами кафедри розробки пластових родовищ Індустріального інституту. Учні були у захваті, що дуже потішило доповідачів.