Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Лідери студентського самоврядування Індустріального інституту відвідали «Студентську веселку»

Дата статьи: 2017-11-19

Нещодавно у чудовому місці Святогірськ відбувся регіональний форум молодіжних лідерів студентського самоврядування «Студентська Веселка», в якому взяли участь 10 вищих навчальних закладів Донецької області з Покровська, Маріуполя, Краматорська та Бахмута, включаючи наш Індустріальний Інститут.

Подія відбувалася на протязі чотирьох днів на території дитячого табору під назвою «Перлина Донеччини». Представляти рідний виш відправилось шестеро студентів. 


Сам форум, який проходив 16-19 листопада 2017 р., представив конкурсно-розважальну програму. Вдень проводились змагання між ВНЗ з таких категорій: візитки команд, кіноінтер’єр, ліга сміху, фотозона, бампербол, караоке та ранкова руханка. За кожний конкурс команди отримували бали, а в кінці журі форуму підбивали підсумки, визначали переможців та роздавали подарунки. Індустріальний інститут ДонНТУ отримав призові місця по таким номінаціям: фотозона, бампербол та караоке. І хоча усе ж таки отримати перемогу на форумі нашим учасникам не вдалося, вони отримали велику кількість позитивних емоцій та вражень.

Атмосфера заходу панувала дуже запальна та феєрична. Проводилось ознайомлення з вищими навчальними закладами. Також усі виші зробили символічні подарунки для губернатора Донецької області Павла Жебрівського, які буди передані йому згодом.

Ввечері проводились розважальні заходи, тематичні вечірки та інтерактиви. На форумі також була присутня Золкіна Лілія Іванівна – начальник управління у справах сім’ї та молоді Донецької області, яка проводила бесіду разом із студентами та привітала переможців. Окремо проводились також пізнавальні тренінги для студентів від команди «FreeUa».

Учасниця форуму – Нестеренко Г.