Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Участь студентів індустріального інституту в І Міжнародному конкурсі студентських наукових проектів

Дата статьи: 2017-11-21

Коли я навчалася в школі, мріяла здобувати вищу освіту та подорожувати країною, виступаючи з різними цікавими проектами.

Ця нагода випала на 2-ому курсі навчання в інституті. Разом з одногрупницею вирішили спробувати взяти участь у І Міжнародному конкурсі студентських наукових проектів. Для цього необхідно було написати роботу на обрану тему. Ми обрали таку тему: «Правові засади та методи захисту прав тварин в Україні». За допомогою наукового керівника Пархоменко Марини Миколаївни робота була закінчена наприкінці жовтня, а відправлена – 1 листопада. Організатори конкурсу запросили взяти участь в очній презентації проекту. Ми погодились.

Зустріли нашу команду в Івано-Франківську дуже тепло. В очній презентації брали участь 20 команд, які складалися з 2-3 осіб. Команди були з різних міст України та, навіть, різних країн. Теми проектів були дуже цікаві. Наприклад, студенти Київського торговельно-економічного університету виступали з проектом на тему: « Нові концептуальні підходи до кримінальної відповідальності неповнолітніх та покарання неповнолітніх в Україні» . студенти університету права ім. Короля Данила виступили з темою: «Трансплантологія: право, мораль, медицина», студенти Чернігівської державної академії пенітенціарної служби обрали таку тему: «Звільнення історико-архітектурних пам’яток України з установ виконання покарань – обов’язок правової держави».

Увечері нам провели екскурсію містом. Яке гарне місто! Недаремно мешканці цього міста називають його «другим Львовом». Ратуша, фортечна галерея «Бастіон», площа Міцкевича, міське озеро, «Острів Любові»- усе варто побачити!

Для того щоб студентські роки краще запам’яталися, треба брати активну участь у науковій діяльності, подорожувати країною, відкривати для себе нові можливості, заводити нові знайомства…Адже ці роки найкращі та, на жаль, швидкоплинні.. Тому не треба втрачати можливості!!!

Кравцова Аліна (Гр. ЕПР – 16)