Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

Семінар «Актуальні питання розвитку напрямів енергозбереження на промислових підприємствах країни»

Дата статьи: 2017-11-08

Кафедрою електромеханіки і автоматики Індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ 08.11.2017 р. був проведений семінар на тему «Актуальні питання розвитку напрямів енергозбереження на промислових підприємствах країни», присвячений тижню енергозбереження в Донецькій області.

В семінарі взяли участь студенти, що навчаються за спеціальностями 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 133 «Галузеве машинобудування» та викладачі кафедри.

На початку семінару з вітальним словом виступили виконуючий обов'язки завідувача кафедри електромеханіки і автоматики Чашко Марк Васильович і викладач кафедри Алтухова Тетяна Володимирівна.

Для забезпечення енергозбереження у різних галузях промисловості та в Україні в цілому на семінарі обговорювались питання застосування та розвитку нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії, таких, як сонце, вітер та газ.

З доповідями виступили магістри 1-го курсу групи ЕЛКм-17: Денисюк Денис – «Енергозбереження на підприємствах України», Шведов Вадим – «Використання сонячної енергії в системах розподіленої генерації», Скрипник Савелій – «Енергія вітру та її застосування в побутових й промислових умовах» і Мацегора Владислав – «Застосування газу метану для енергоживлення вугледобувних підприємств».

Студенти різних курсів, які були присутні на семінарі, активно ставили доповідачам цікаві питання та отримували не менш цікаві відповіді. Творчі дискусії, що виникали під час семінару були пізнавальними та зацікавили багато майбутніх фахівців електромеханіків та механіків.


Асистент кафедри ЕМА
Алтухова Т.В.