Донецький національній технічний університетІндустріальний інститут

День факультету ТОВ Індустріального інституту ДонНТУ та День працівників освіти

Дата статьи: 2017-09-29

Святковим концертом та урочистими заходами 29 вересня 2017 р. студенти, викладачі та співробітники відзначили День факультету технології і організації виробництва Індустріального інституту та День працівників освіти. Незважаючи на складну вступну кампанію, факультет продовжує зберігати свої позиції та є найчисельнішим факультетом ДонНТУ.

У 2017 році факультет відсвяткував 23-ю річницю. На свято традиційно завітали викладачі, студенти, співробітники та друзі факультету.

Вже стало доброю традицією святкувати разом День факультету та свято працівників освіти. Захід був багатий на вітання та побажання, що лунали від адміністрації, студентів та об’єднаного профспілкового комітету.

Грамотами, медалями та цінними подарунками були нагороджені викладачі, працівники та співробітники факультету, які своєю щоденною працею примножують здобутки факультету та багато десятиліть відпрацювали на ниві підготовки фахівців з вищою освітою.

І ще однією традицією стало те, що більша частина виступаючих – це студенти першого курсу, які дарували музичні подарунки, старанно демонстрували свої таланти, занурювали слухачів у море позитивних емоцій.

На святі було місце і музичним, і танцювальним композиціям, і поетичним виступам, та мініатюрам КВК.

Дякуючи членам студентського самоврядування та метрам художньої самодіяльності інституту: Ірині Шутовій, Денису Денисюку, Ані Хейло, Ані Янченко та першокурсникам, свято дійсно вийшло грандіозним!

Ми від усього нашого факультету дякуємо усім нашим викладачам, співробітникам, студентам та друзям ФТОВ, які взяли участь у підготовці та святкуванні!

Деканат ФТОВ