Донецький національній технічний університетІндустріальний інститут

Дні Європи У Покровську

Дата статьи: 2017-06-14

Нарешті літо. Думками кожен з нас вже відпочиває на чудовому морському березі чи до гуляє вуличками європейських міст. Але ті, хто ще не відвідав жодної з таких прекрасних країн цього року, мав змогу завітати одразу до декількох країн ЄС протягом одного дня.

11 червня 2017 р. у м. Покровську на площі ім. Шибанкова відбулося масштабне святкування Дня Європи.

До міста завітали делегати з інших міст Донецької області, які презентували традиції, історію та побут європейських країн, взяли участь у неперевершеному параді.

Нашому місту випала честь презентувати Швецію. Тому студенти Індустріального інституту вирішили перевтілитись у вікінгів.

У такому ж образі виступив і сам мер м. Покровськ – Требушкін Р. В. Свято захоплювало своєю неординарністю і яскравістю.

Наші студенти у цей день розважали дорослих та малих випробуваннями сили, пригощали «Зіллям хоробрості» усіх бажаючих, малювали тату як у справжніх вікінгів та приймали до свого клану. Наші хлопці і дівчата намагалися максимально передати дух старої Швеції і поділитися частинкою свого тепла.

Це свято дає можливість ближче познайомитися із культурним життям країн Європейського Союзу та більше дізнатися про їх історичну спадщину.

День Європи святкується в нашому місті вже не в перше. Отже, ми сподіваємося, що студенти Індустріального інституту ще неодноразово будуть брати участь у цьому вже традиційному заході.

Від імені адміністрації та студради Індустріального інституту дякуємо студентам Донецького національного медичного університету ім. М. Горького (м. Краматорськ) Романюк Х., Гончаровій О. за допомогу у роботі локації.

Окрема подяка студентам Індустріального інституту, які провели велику підготовчу роботу в організації та проведенні локації під час святкування дня Європи:

Підготовча робота: Гетун Е., Шутова І., Денисюк Д., Ємець В., Пономаренко В. , Алєксєєнко О.

Участь у роботі локації: Сидоров М., Гаврилко М. Гришков Д. Медіа група: Шульженко В., Соболь Є, Мірошниченко В.