Індустріальний інститут

59 років у рідному місті. Традиції, досвід, майстерність, стабільність, визнання.

ІХ Регіональна науково-практична конференція школярів, студентів та молодих учених «Дні науки – 2017»

Дата статьи: 2017-05-16

В рамках проведення Днів науки-2017, 16-17 травня 2017 р. в Індустріальному інституті пройшла

ІХ Регіональна науково-практична конференція школярів, студентів та молодих учених «Дні науки-2017», яка присвячена 85-річчю Донецької області.

Метою проведення заходу є підвищення рівня підготовки молодих науковців, розвиток їхньої ділової активності, творчих здібностей, підвищення престижу обдарованої молоді та залучення її до наукових досліджень.

Індустріальний інститут протягом багатьох років нетільки забезпечує підприємства нашого міста та району кваліфікованими кадрами, а тим самим сприяє розвитку економіки регіону,а також продовжує зберігати потужний науковий потенціал. Вагомим аргументом на користь цього є успішні виступи студентів нашого ВНЗ на всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та олімпіадах.Цей навчальний рік також не став виключенням і студенти Індустріального інституту отримали вагомі результати.

Найбільш успішно виступили:

• Бесараб Максим, група ГС-13Б –1 місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді за напрямом підготовки «Гірництво», яка проходила у ДВНЗ «Криворізький національний університет».Науковий керівник - доцент кафедри розробки пластових родовищ, к.т.н. - Кодунов Борис Олексійович;

•Панасенко Євгенія, група ГСм-16А –2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у секції «Охорона праці», що проходив у ДВНЗ «Криворізький національний університет».Науковий керівник: доцент кафедри геотехнологій і охорони праці, к.т.н. –Куцерубов Валерій Михайлович;

•Дорох Світлана, група ГС-13А – 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за галуззю науки «Екологія та екологічна безпека», що проходив у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри інженерної механіки Індустріального інституту ДонНТУ Повзун Олексій Іванович;

•Дорох Світлана, група ГС-13А та Випирайко Алевтина – 3 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з напряму «Гірництво» в номінації «Розробка родовищ та видобування корисних копалин», «Підземна розробка родовищ корисних копалин», який проходив у ДВНЗ «Криворізький національний університет». Наукові керівники:к.т.н., доцент кафедри розробки пластових родовищ Рязанцев Микола Олександрович та к.т.н., доцент кафедри геотехнологій і охорони праці Сергієнко Олександр Іванович.

Пленарне засідання конференції відкрили привітальними словами в.о. директора Індустріального інституту, к.х.н., доцент – Придатько С.П. таголова Ради молодих вчених ДонНТУ, к.т.н., доцент – Лактіонов І.С.

Кращі молодівчені, студенти, а також переможці та призеривсеукраїнських наукових студентських робіт та олімпіад разом з їх керівниками були нагороджені грамотами та подарунками.

В роботі конференції взяли участь науковці та представники міст Бахмута, Краматорська, Мирнограда, Новогродівки, Покровська, Суми, Селидово.

Найкращі доповіді студентів та школярів були представлені на пленарному засіданні конференції:
Фролов Е.А., научный руководитель – Давидов П.Г. ВЛИЯНИЕ СТУДЕНЧЕСКИХ НАУЧНЫХ ОБЩЕСТВ НА СТАНОВЛЕНИЕ МОЛОДЫХ УЧЕНЫХ
Дорох С.Г., науковий керівник – Повзун О.І. ЕКОЛОГІЧНО ПРИЙНЯТНИЙ ШЛЯХ УТИЛІЗАЦІЇ ВІДХОДІВ ВИРОБНИЦТВА ПОЛІСТИРОЛУ ТА ПЕРЕРОБКИ ДЕРЕВИНИ
Клименко Я.Ю., науковий керівник – Сурженко В.М. ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ В УКРАЇНІ: ДОСВІД ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
Омельченко М.М., науковий керівник Яцюк М.М. ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ СТРАТЕГІЧНОГО ПАРТНЕРСТВА УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ Штегельський В.Л., науковий керівник – Самойленко Н.С. ПОЛІТИКА СРСР У СХІДНІЙ ЄВРОПІ У 1944-1955 рр.

Після завершення пленарного засідання розпочалась інтелектуальна гра Брейн-ринг. Тема гри: «ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО УКРАЇНУ». У грі взяли участь 6змішаних команд школярів та студентів з міст Покровська та Мирнограда. Гра була цікавою, захоплюючою та веселою. Перемогла команда «Креатив».Переможці та учасники були нагороджені грамотами, сертифікатами та призами.

Відео

17 травня робота конференції продовжилась по секціям: 1. Проблеми гірництва очима студентів.
2. Сучасна інформаційна Україна. Комп’ютерні технології. Метрологія і стандартизація.
3. Професійна та екологічна безпека.
4. Сучасні технології механізації й автоматизації гірництва, енергетики та переробних виробництв.
5. Економіка підприємства.
6. Актуальні проблеми менеджменту.
7. Роль природничих і соціально-гуманітарних наук у сучасному житті.

Про нас пишуть

http://orbita.dn.ua/pokrovskij-vuz-sobral-uchenyh-so-vsego-regiona.html
http://orbita.dn.ua/molodye-uchenye-obmenyalis-znaniyami-v-hode-nauchnoj-konferentsii.html