Донецький національній технічний університетІндустріальний інститут

ІХ регіональна науково-практична конференція «Актуальні проблеми економічного і соціального розвитку регіону»

Дата статьи: 2016-12-13

13 грудня 2016 року в стінах Красноармійського індустріального інституту (м. Покровськ) відбулася ІХ регіональна науково-практична конференція "Актуальні проблеми економічного і соціального розвитку регіону". Поділитися та обговорити результати своїх наукових досліджень і практичного досвіду з питань управління економічною системою на регіональному рівні виявили бажання більше п’ятдесяти учасників. Їхні доповіді буде опубліковано в Матеріалах конференції.

На пленарному засіданні піднімалися проблеми, які на сьогоднішній день набувають особливої актуальності саме для Донеччини. Учасники мали можливість обговорити питання менеджменту організацій у багатьох аспектах: від управління власним розвитком керівника до фандрайзингу як чинника регіонального розвитку. Про те, що доповіді знайшли відгук у присутніх, свідчить значна кількість запитань та виступів учасників. Високий науковий і практичний рівень дискусії забезпечили доповідачі: доктор економічних наук, завідувач кафедри менеджменту Вікторія Ткач, а також заступник директора з навчально-виробничої роботи Білозерського професійного гірничого ліцею Олена Суббота.

На конференції мали можливість продемонструвати свій дослідницький потенціал молоді науковці та студенти. У рамках роботи секцій було проведено конкурс на кращу студентську доповідь.

Традиційно до участі в даному заході запрошувалися не тільки студенти, але й учні старших класів шкіл міста Покровська та регіону. Приємно відмітити достатньо високий рівень підготовки учасників конкурсу, які, маємо сподівання, у майбутньому стануть нашими студентами. По завершенню учасники були нагороджені грамотами.

Зав. кафедри

економіки і підприємництва

КІІ ДонНТУ С.М. Лисенко