Донецький національній технічний університетІндустріальний інститут

Центр кар’єри Красноармійського індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ разом із ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» 25 березня 2014 р. провів ДЕНЬ КАР’ЄРИ для студентів випускних курсів факультету економіки і менеджменту. В роботі Дня кар’єри взяв участь Директор департаменту по персоналу ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ» Олег Георгійович Кузьменко.

Студенти ознайомились з сучасним станом та перспективами розвитку компанії, вимогами працедавця до персоналу з напрямів діяльності бухгалтерський облік, економіка та менеджмент. В ході зустрічі відбулося анкетування та тестування студентів з метою визначення рівня їхньої підготовки для роботи на запропонованих вакансіях.

Центр кар’єри Красноармійського індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ разом із Красноармійським міським центром зайнятості при участі провідних підприємств міста й району 10 грудня 2013 р. провів ДЕНЬ КАР’ЄРИ для студентів факультету економіки і менеджмента.

Центр кар’єри Красноармійського індустріального інституту ДВНЗ ДонНТУ разом із Красноармійським міським центром зайнятост при участі провідних підприємств міста й району 19 листопада 2013 р. провів ДЕНЬ КАР’ЄРИ для студентів гірничотехнічного факультету. В заході взяли участь:

• Красноармійський міський центр зайнятості
  • ПАТ «Шахтоуправління «Покровське»
  • Філія “Збагачувальна фабрика
  • ”Свято-Варваринська” ПрАТ «ДМЗ”
  • ВП “Шахта Стаханова ДП “Красноармійськвугілля”.

Студенти Красноармійського індустріального інституту ДонНТУ разом із Центром кар’єри взяли участь у роботі круглого стола «Світовий досвід, тенденції й реалії працевлаштування молоді», який відбувся 3 жовтня 2013 року в рамках III Молодіжного інноваційного форуму, що проходив у Донецькому міському молодіжному центрі. У форумі брали участь представники Управління науки й освіти Донецької обласної державної адміністрації, районних структурних підрозділів по справах родини, молоді й спорту, освіти й науки, Донецького обласного центру зайнятості, представники вузів Донецька й Донецької області, лідери студентського самоврядування.

26 грудня 2012 року відбулася вже традиційна зустріч студентів КІІ ДонНТУ з начальником відділу по підбору персоналу Компанії «АПК-ІНВЕСТ» – Харченко Т.М.

На даний час це підприємство проводить активний пошук висококваліфікованих фахівців серед випускників інституту.

Під час зустрічі студенти були проінформовані про «гарячі» вакансії на підприємстві та прийняли участь в експресс-тестуванні з метою визначення професійних навичок та рівня підготовки майбутніх випускників за напрямом підготовки «Облік і аудит».

Представник підприємства Харченко Т.М. розповіла студентам про принципи кадрової політики у «АПК-ІНВЕСТ», яка базується на офіційному працевлаштуванні, виплаті конкурентної заробітної плати, соціальних гарантіях відповідно до КЗпП України та саме важливе – на можливості професійного росту.

21 листопада 2012 р. у Красноармійському індустріальному інституті ДВНЗ ДонНТУ за участю провідного фахівця з навчання та кадрового резерву Департаменту по управлінню персоналом ВСП «Шахтоуправління «Білозерське» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» відбувся День кар’єри.

Цей захід проводився в рамках проекту, який є частиною багатовекторної програми компанії ДТЕК по співпраці з провідними Українськими ВНЗ. Дана програма реалізується компанією ДТЕК відповідно до Угоди про стратегічне партнерство з Донецьким національним технічним університетом.

22 березня 2012 р. у Красноармійському індустріальному інституті ДВНЗ ДонНТУ відбувся II Ярмарок вакансій для студентів факультету технології і організації виробництва.

В роботі Ярмарку прийняли участь Красноармійський міський центр зайнятості, Філія «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська» ПрАТ «Донецьксталь» – металургійний завод», Державне підприємство «Вугільна компанія «Краснолиманська».