Про кафедру
   
Навігація

Цитатник


Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд

Сторінку оновленоПро кафедру


Кафедра "Геотехнологій и охорони праці" створена 23 червня 2005 року.

Дивитися презентацію...

Кафедра здійснює підготовку і випуск бакалаврів, спеціалістів і магістрів за спеціальністю «Розробка родовищ корисних копалин» «Охорона праці в гірничому виробництві».

Відповідно до Законодавства України за наявності спеціальної освіти з охорони праці гірничий інженер має право працювати не тільки в службах охорони праці шахт, державних підприємств, але й у територіальних комітетах Держкомохоронпраці України у відділах обл-, гор- і райдержадміністрацій, що займаються проблемами охорони праці.

Запрошуючи до нас абітурієнтів, хочемо нагадати про те, що немає гуманніших професійних обов'язків, ніж охорона праці і здоров'я. Основним напрямом підготовки фахівців даної спеціальності є гірнича справа і, відповідно, випускники отримують кваліфікацію гірничого інженера. Гірнича справа своїм корінням йде в сиву старовину, коли ще в кам'яному віці людина почала шукати саме ті мінерали, які легше піддавалися обробці для створення знарядь праці різного призначення.

Професорсько-викладацький склад кафедри – 15 чол. Доля викладачів кафедри з вченими ступенями і званнями, що забезпечують навчальний процес по спеціальності складає 47%. В тому числі 7 – доценти, кандидати наук.

Проведення навчальних і виробничих практик організовано на гірничо-видобувних підприємствах регіону. Для проведення практик укладено угоди із шахтами ДП «Красноармійськвугілля», «Добропіллявугілля», «Селидіввугілля», ПАТ «Шахтоуправління «Покровське», ВК «Краснолиманська». 

Наші партнери

Корисні посилання


Рейтинг

Rambler's Top100 Яндекс цитирования


Прогноз погоди


 


Всі права захищені © ® kii.donntu.edu.ua 2013-2015