ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ
        Радченко Володимир Васильович. Народився 21 квітня 1950 року в с. Новоселидівка Мар'їнського району Донецької області. Освіта вища. Кандидат технічних наук. Спеціальність за освітою та кваліфікація: гірнича електромеханіка, гірничий інженер-електромеханік. Студент Красноармійської філії ДПІ з 1973 до 1976 р. Із 1969 року працював на вугільних підприємствах регіону: електрослюсар, гірничий майстер, механік дільниці шахти, заступник директора, головний інженер, директор шахтоуправління, генеральний директор виробничого об’єднання. У 1994-1996, 1997-2000, 2006-2007 роках - заступник, перший заступник Міністра вугільної промисловості України. Нагороди, почесні звання: Заслужений шахтар України. Почесна грамота Верховної Ради України.
         Жувак Олександр Максимович. Народився 13 листопада 1937 року в совхозі «Індустріальний» Шевченківського району Харківської області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація: автомобільний транспорт, інженер-механік. Студент Красноармійської філії ДПІ з 1970 до 1973 р. Із 1981 року і до теперішнього часу - голова правління ВАТ «Красноармійська АТП-11411». Нагороди: орден «Лицар Вітчизни», знак «Шахтарська слава» ІІІ ступеня, ювілейна медаль «10 років Незалежності України», золота медаль «Незалежність України», ювілейна медаль «70 років Донецької області», медаль «Ветеран праці», почесна грамота Президента України, диплом Міністерства транспорту України. Почесний громадянин міста Красноармійськ. Почесний автотранспортник України. Неодноразово обирався депутатом Красноармійської міської та Донецької областної Ради.
        Болєндер Олексій Іванович. Народився у 1963 році в місті Карпінськ Свердловської області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація: електромеханічне обладнання промислових підприємств, інженер-електромеханік. Студент КФ ДПІ з 1985 до 1988 р. Із 1998 до 2002 року - директор Димитрівського ремонтно-механічного заводу. У теперішній час - голова правління Красноармійського заводу технологічного обладнання. Депутат Красноармійської міської Ради.
       Надєєв Олександр Петрович. Народився 7 вересня 1948 року в селищі Новоекономічне Донецької області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація: механіка і автоматизація виробничих процесів. Гірничий інженер-електрик. Студент Красноармійської філії ДПІ із 1970 до 1973 р. Із 1968 року працював на вугільних підприємствах реґіону: гірничий майстер, начальник дільниці, заступник директора шахти із виробництва, головний інженер, директор шахтоуправління, генеральний директор виробничого об’єднання. У теперішній час - на пенсії. Нагороджений знаком «Шахтарська слава» І, ІІ і ІІІ ступенів, «Шахтарська доблесть» ІІ і ІІІ ступенів.
         Мальцев Юрій Федорович. Народився 20 вересня 1939 року в м. Красноармійськ Донецької області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація: «Електропостачання промислових підприємств і міст», інженер-електрик. Студент Красноармійського загальнотехнічного факультету з 1961 до 1964 р. Із 1976 до 2000 року директор заводу «Електродвигун». У теперішній час - уповноважений представник президента «Норд» на заводах «Електродвигун» і «Кондиціонер». Заслужений працівник промисловості України. Нагороджений ювілейною медаллю «До 100 річчя народження В. І. Леніна», медаллю «Ветеран праці.» Депутат Красноармійської міської Ради семи скликань.
        Матяш Валерій Федорович. Народився 24 вересня 1939 року в м. Красноармійськ Донецької області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація: електромеханіка, інженер - електромеханік. Студент Красноармійського загальнотехнічного факультету філії ДПІ з 1962 до 1968 р. Із 1959 до 2001 року працював на посаді директора заводу «Побутрадіотехніка». Автор ряду винаходів та раціоналізаторських пропозицій. Дипломна робота експонувалася на ВДНГ у м. Москва 1968 року. У теперішній час - пенсіонер. Почесний працівник служби побуту України. Нагороджений орденом «Знак Пошани», медалями «За трудову доблесть», «За доблесну працю», «Ветеран праці». Вісім разів обирався депутатом Красноармійської міської Ради.
        Дьомін Василь Миколайович. Народився 14 листопада 1942 року в селищі Новоекономічне Донецької області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація: гірнича електромеханіка, гірничий інженер. З 1962 до 1968 р. - студент Красноармійського загальнотехнічного факультету філії ДПІ. Із 1961 року працював на вугільних підприємствах реґіону: електрослюсар, помічник головного механіка шахти, з 1984 по 2005 року - начальник Красноармійської гірничотехнічної інспекції України. У теперішній час - заступник директора з охорони праці ТОВ «Промислова компанія «Донецьке вугільне паливо». Нагороди: «Шахтарська слава» І, ІІ і ІІІ ступенів, «Шахтарська доблесть» І, ІІ і ІІІ ступенів, медалі «За доблесну працю», «Ветеран праці».
       Хлудєєв Олександр Пилипович. Народився 22 серпня 1939 року в селі Кочетовка Курської області. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікацією: гірничий інженер-електромеханік. Студент Красноармійського загальнотехнічного факультету з 1960 до 1966 р. Із 1960 року працював на вугільних підприємствах реґіону: електрослюсар, помічник механіка дільниці, головний механік ряду шахт, заступник головного механіка виробничого об’єднання. Із 2008 року на пенсії. Нагороджений орденом «Знак пошани», «Шахтарська слава» І, ІІ і ІІІ ступенів, «Шахтарська доблесть» І, ІІ і ІІІ ступенів, Грамота Президії Верховної Ради УРСР 1983 року. Занесений на Дошку Пошани Міністерства вугільної промисловості України.
         Тюрін Анатолій Никифорович. Народився 14 квітня 1940 року у м. Донецьк. Освіта вища. Спеціальність за освітою та кваліфікація гірнича електромеханіка, гірничий електромеханік. Студент Красноармійського загальнотехнічного факультету з 1961 до 1964 р. Пройшов шлях від електрослюсаря до начальника шахтобудівельного управління № 2 тресту «Донецькшахтобудмонтаж». У теперішній час - пенсіонер. Нагороди: «Шахтарська слава» І, ІІ, ІІІ ступенів, «Шахтарська доблесть» ІІІ ступеня. Почесна грамота Міністерства вугільної промисловості. Обирався депутатом Красноармійської міської Ради.
        Дербеньов Констянтин Леонідович. Навчався у Красноармійській філії ДонГТУ у 1995-2001 р.р. Спеціальність «Гірничі машини і комплекси». З червня 2004 року працює на ВАТ «Вугільна компанія «Шахта «Красноармійська- Західна №1». Заступник механика дільниці з видобутку вугілля, механік дільниці з видобутку вугілля. З серпня 2010 року працює у ТОВ «Бьюсайрус Україна» - сервісний інженер по струговим комплексам, технічний директор. Основні професійні інтереси: «Підготовка пропозицій з освоєння нових напрямків бизнеса, освоєння нових ринків. Сбирання інформації про обладнання, спостереження за розвитком українського ринку з метою збереження та можливого покращення якості продукції «Катерпіллар».
         Асіненко Віталій Олександрович. Народився 12.06.1978р. Ведучий інженер служби експлуатації приборів обліку електроенергії Кіровських ЕМ ВАТ «Донецькобленерго». У 1995 році закінчив ЗОШ №9 м.Красноармійськ. У 2000 році закінчив Красноармійську філію ДонНТУ за фахом гірничого інженера-електромеханіка. З 2000 по 2003 рік працював механіком на ВАТ ВК «Шахта «Красноармійська-Західна №1». З 2003 по 2004 рік працював механіком на ДП ВК «Краснолиманська». З 2004 року по теперішній час працює керівником Красноармійської дільниці енергонагляду Кіровських ЕМ ВАТ «Донецькобленерго». У 2006 року закінчив Міжрегіональну Академію Управління за спеціальністю «Менеджмент та управління персоналом». З 2006 року навчається у аспірантурі ДонНТУ.
Back
Next