Індустріальний Інститут

Бібліотека

"Шановні відвідувачі сайту та читачі бібліотеки, з січня 2018 року Бібліотека індустріального інституту стала частиною Науково-технічної бібліотеки ДонНТУ. Всю інформацію про роботу бібліотеки ви можете отримати за цим посиланням donntu.edu.ua/library.

Ласкаво просимо до нас online та offline!"

І звичаї, і мова, і давнина свята 16.05.2017


344745788

Міста і села одяглися зеленню, точно приготувалися до важливого для нас всіх свята – Дня слов’янської писемності і культури. Традиція відзначати це свято зародилась ще в кінці 80-х рр. минулого століття.

День слов’янської писемності і культури встановлений в Україні згідно з Указом Президента України «Про День слов’янської писемності і культури» від 17 вересня 2004р. № 1096/2004. Відзначається щорічно 24 травня в день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. Вони – творці писемності,здійснили переклад богословських книг з грецької мови на старослов’янську, поширювали християнське вчення. Поява абетки і виникнення писемності сприяли розвиткові літератури слов’янських народів, і слов’янська мова стала третьою в Європі після грецької та латини.

Читати у pdf

На головну