Справа його життя – справжній подвиг 11.12.2017

Про таких людей, як Павло Михайлович Третьяков, важко говорити. Важко, тому що всі слова стосовно нього, здаються занадто простими, банальними, нездатними передати всю глибину його особистості і широту його мислення. Таких людей зустріти – велике щастя. Але і знати про них – теж щастя не менше. Третьяков народився 15 грудня 1832 року в сім’ї купця, від якого надалі успадкував сімейний бізнес по виготовленню лляної продукції. Майбутній колекціонер здобув домашню освіту.